Hakkımızda

Neden ENHIZLIBASKI ?

ENHIZLIBASKI/enhizlibaski.com, 2014 yılından bu yana matbaa, reklam, organizasyon çalışmaları yapan çözüm ortaklarının ortak akılla oluşturdukları bir kuruluştur.

Kendi iş/piyasa tecrübelerimizi, çözüm ortaklarımızdan aldığımız güçle online matbaa hizmeti olarak sunan bir e-ticaret sitesiyiz.    

www.enhizlibaski.com,  müşterilerine hızlı, pratik, gerçekçi çözümler üreten bir e-ticaret sitesidir.

ENHIZLIBASKI, matbaacılık ve baskı sektöründe olan gelişmeleri sürekli takip etmekte ve doğru hizmeti müşterisine vermek için sipariş, imalat ve sevkiyata kadar, tüm hassasiyeti ve kalite anlayışı ile çalışmaktadır. ENHIZLIBASKI, yüksek tirajlı işlerde ve tüm kurumsal çalışmalarda, antetli kağıt, zarf, sunum dosyaları, broşür, katalog, el ilanı, insert, ajanda, takvim, afiş, poster, bloknotlar, karton çantalar, etiket, magnet, bardak altlığı, dijital baskı, serigraf baskı ve ofset baskı olarak son teknoloji makine parkımız ile hizmet vermekteyiz. Tecrübemizin getirdiği imalat anlayışı ve üretici firma olmamızın verdiği güçle, en uygun fiyatlar ve en kaliteli baskıyı bir arada bulabileceğiniz tek adres olmaya uzun yıllardır devam ediyoruz.

www.enhizlibaski.com sayfasında şirketinizin ihtiyacı olan kartvizit, el ilanı, antetli kâğıt, afiş, Amerikan servis, bayrak, çanta, vinil ve folyo baskı, çeşitleri gibi tüm kurumsal reklam ve promosyon ürünlerini görebilir, inceleyebilir, sipariş verebilir deneyimlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hızlı, pratik, gerçekçi çözümler üretme ilkeleri ile kurulan iş/hizmet anlayışımızdan www.enhizlibaski.com ile istifade edebilirsiniz. Böylece eskimeye yüz tutan geleneksel matbaa, reklam süreçlerinde yaşadığınız zaman kaybından kurtulabilirsiniz.  

www.enhizlibaski.com üzerinden verdiğiniz siparişleri Türkiye’nin kargo ile ulaşılan her noktasına size teslim ediyoruz.